«Майстерню етно-професій» провели в Косові

news-image: «Майстерню етно-професій» провели в Косові
10 липня працівники Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості для дітей, які відпочивають в лікувально-оздоровчому комплексі «Карпатські зорі», що у Косові, провели профорієнтаційний захід «Майстерня етно-професій».

Даний захід відбувся у рамках профорієнтаційної акції Івано-Франківського обласного центру зайнятості «Профорієнтаційне літо 2019» з метою формування зацікавленості учнів до усвідомленого вибору професійної діяльності, ознайомлення з професіями, які притаманні Косівщині. Об этом сообщает slavdelo.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Косівщина славиться своїми унікальними скарбами — шедеврами декоративно-прикладного мистецтва. Саме народні умільці та митці допоможуть вам сьогодні спробувати себе у різноманітних напрямах, щоб обрати собі нову улюблену справу», — зазначила директор Косівської районної філії Любов Марійчук, відкриваючи «Майстерню етно-професій».

Більше 120 дітей, які перебувають на відпочинку, мали можливість відвідати локації та пройти майстер-класи з виготовлення різноманітних виробів. Свої професії представляли різьбяр по дереву, гончар, бандурист, вишивальниця, дизайнер, майстер з бісероплетіння, ліжникар, художник, керамік, в’язальниця, прядильник, писанкар, хореограф, фахівець з туризму.

Поряд з локаціями народних майстрів працювала локація Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, в якій були представлені три станції, а саме: «Намалюй професію», «Розгадай професію» та «Експрес-тестування».

До відома, з початку літніх канікул, протягом червня 2019 року, фахівцями служби зайнятості Прикарпаття проведено 61 захід, в яких взяли участь близько 2,5 тис. школярів.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного центру зайнятості

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/maysternyu-etno-profesiy-provely-v-kosovi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя