Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук відвідає Львівщину

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук відвідає Львівщину з робочим візитом. Про це Гал-інфо повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Олексій Гончарук – прем’єр-міністр України 2019.


Під час свого візиту Олексій Гончарук планує відвідати Новояворівськ та Новий Розділ, де оголошено надзвичайний стан у зв’язку зі зривом опалювального сезону. Об этом сообщает mariupol-express.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зазначимо, сьогодні АРМА розірвала угоду з управителем Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ ПП «Гарант Енерго М» та визначила нову управляючу компанію – дочірнє підприємство «Нафтогазу» – «Нафтогаз тепло».


Нагадаємо, у січні 2018 року НАБУ затримало керівництво ТзОВ "Енергія Новий Розділ" і ТзОВ "Енергія Новояворівськ", які постачали опалення і Новий Розділ та Новояворівськ, за підозрою у реалізації корупційної схеми. Оборудку з пільговим газом вперше виявили у ТзОВ "Енергія-Новояворівськ" у квітні 2016 року. Кінцевими бенефіціарами компаній є народні депутати від Блоку Петра Порошенка, брати Ярослав і Богдан Дубневичі.


Як вчора повідомив голова ЛОДА Маркіян Мальськкий, у Новояворівській ТЕЦ ситуація краща, ніж у Новому Роздолі. Тут системи повністю заповнені водою та очікується на підключення газу. Люди самотужки впоралися з низкою питань: складено бази абонементів, ліквідовано пориви, запущено воду, проведено гідравлічні випробовування.


"Нагадую, що питання опалення у містах Новий Розділ та Новояворівськ перебуває на постійному контролі Офісу Президента та Кабінету Міністрів", — зокрема зазначив Мальський.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/premierministr_ukrainy_oleksiy_goncharuk_vidvidaie_lvivshchynu_330637.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя